Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Agnieszka Ostrowska-Niedźwiedź i Jerzy Niedźwiedź
O zabójczyni nazwisko mi chodziło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zuzanna martyniuk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po pierwsze dobrze, ze wszystkie rodziny nie mają po 7 dzieci, dopiero byśmy nawzajem wydzierali sobie z rąk głupią kromkę chleba aby przetrwać, po drugie mam na klatce rodzinę z  6 dzieci, oby ich szlag trafił, co za patologia. Dzieci należy wychowywać. Znam rodziny z 1-2 dzieci i są idealne.
Głupią kromkę????Ty chyba nie rozumiesz co piszesz, a ja znam takich co było ich dwoje i po sądach się włóczą od x lat.To że masz na klatce taką rodzinę to nie wina dzieci a rodziców, bo oni się nie prosiły na ten świat, tak zgadzam się w jednym dzieci trzeba wychowywać, dać przykład, być partnerem, dla nich to jest wyzwanie a nie będzie patologi, jak w tym przypadku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie tak, tylko Jezus może wyzwolić człowieka od zła
"Były amerykański przestępca Ramon Salcido opowiada : "Popełniłem straszne grzechy, zamordowałem siedem osób, w tym moją żonę i dwie córki. Gdy zostałem aresztowany,tłum ludzi wołał z zewnątrz więzienia: "Zabijcie go, zabijcie go!" Mijały dni i miesiące. Otrzymałem mnóstwo listów które przysyłali mi religijni ludzie. Najmniej zajmowałem się pismami nowozrodzonych chrześcijan. Pewnego dnia moje oko padło na pocztówkę, na której mogłem rozpoznać twarz uśmiechającego się dziecka, które mówiło: "Jezus Chrystus kocha Cię! I ja również!" Ta pocztówka pochodziła od ośmioletniej dziewczynki, która mi napisała, że nawet dla mnie istnieje nadzieja i że Jezus rzeczywiście mnie kocha. Dalej pisała, że wszystko co musiałbym uczynić, to wyznać moje grzechy, ukorzyć się i dokonać szczerej wewnętrznej zmiany usposobienia mojego serca w obliczu wszelkich cierpień oraz krzywd, które wyrządziłem tak wielu ludziom. Pisała też, że szczerze muszę wpuścić Jezusa Chrystusa do mojego życia. Podała mi różne miejsca biblijne. Gdy skończyłem czytać Ewangelię Jana 3:16-18 łzy spływały mi po policzkach. Zacząłem z nią korespondować i po pewnym czasie odwiedziła mnie w więzieniu. Strażnicy byli w szoku, że ta grzeczna, mała dziewczynka odwiedziła mnie, osobę, która przez prasę została opisana jako bezuczuciowe monstrum. W pokoju gościnnym objęła moje uwiązane ciało i rozmawiała ze mną o Słowie Bożym. Od tego dnia zmieniło się zachowanie strażników wobec mnie, gdyż mogli rozpoznać we mnie dziecko Boże." To krótkie świadectwo w prosty ale i jedynie słaby sposób pokazuje nam, jak bardzo Bóg nas kocha. Może żyjemy już parę lat z Panem i jesteśmy Jego własnością, ale istnieje wciąż niebezpieczeństwo, że moc Jego miłości nie jest nam świadoma. Możemy rozmawiać o najwyższych prawdach biblijnych i być w stanie je wytłumaczyć ludziom wokół nas, ale czy Jego miłość przenika nas dzisiaj tak jak w chwili naszego nawrócenia ? - Wtedy też dopiero będziemy w stanie jako wypełnieni miłością Boga świadczyć o Nim tak, ja ta mała dziewczynka, która z pewnością nas zawstydza, ale równocześnie jest dla nas pięknym i zachęcającym przykładem! Coś to będzie za chwila, gdy ujrzymy Jego twarz! Ta chwila, w której całkowicie pojmiemy jak mało byliśmy warci Jego miłości i równocześnie jak bardzo On nas umiłował!" , codzienne życie pokazuje czy ktoś prawdziwie wierzy, prawdzie nawrócił się czy to była tylko chwilówka albo udawanie. ________ Google : FORUM JEDYNY SPRAWIEDLIWY SĘDZIA ______ youtube : 100 powodów dla których ewolucja jest głupia   . Charis2007@wp.pl
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To co się stało jest na pewno złe i patologiczne. Dogłebnie mną wstrząstnęło, zwłaszcza, że były to osoby, z którymi jeszcze nie tak dawno rozmawiałam i spotykałam się. Wydawały mi się całkowicie normalne. Nie wiem co się działo przez te pare mięsięcy, ale widocznie coś dziać się musiało, skoro do tego doszło. Nie orzekajmy od razu o karze śmierci, nie pochwalam tej zbrodni, ale grupa szaleńców krzycząca: "tortury, krzesło, piec na Majdanie" działa mi na nerwy. Ci nastolatkowie byli naprawdę zdolnymi ludźmi: chłopak dobrze się uczył, dziewczyna z tego co wiem grała w nogę. Może wina leży też trochę po stronie samych rodziców, może za bardzo byli rystrykcyjni dla chłopaka, może za długo nazywali dziewczynę "toksyczną". Nie mówmy od razu, że to bestie, nikt nie jest zły z natury, musiało coś się wydarzyć złego, co ich skłoniło do tego występku. NIe wierzę, że ktoś zabił sowich rodziców tylko dla żartu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie tak, tylko Jezus może wyzwolić człowieka od zła
Idź do dobrego psychiatry.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ona była TOKSYCZNA!!!!!, i to bardzo, nie dziwię się rodzicom KAMILA, że jej nie akceptowali,szkoda tylko,że nie udało im się wyrwać swojego syna z jej sideł-szpon,  to chodząca PATOLOGIA, niszcząca po drodze wszystko i WSZYSTKICH, a pisano, że pochodzi "z dobrej rodziny, bo mama ZUZI ,to nauczycielka"-----bzdura 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mama Zuzi to na pewno nauczycielka renomowanej ??? uczelni siedleckiej, ale bzdura to to ,że ponoć dobra rodzina--ta rodzina to PATOLOGIA, mieszkanie-melina, a ZUZANNA nie jedną rodzinę zepsuła, ale to co zrobiła w tej rodzinie---SZOK--można powiedzieć że ofiar jest aż TRZY osoby --KAMIL i już nieżyjący jego rodzice
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idź do dobrego psychiatry.
Właśnie z tego powodu psychiatra nie jest mu potrzebny.Mówi prawdę.Ludzie głęboko wierzący(a wierza dlatego,że przeżyli coś po czym nie patrza na świat w czarnych kolorach)są najnormalniejszą ,najszczerszą,otwartą na krytykę,a przedewszystkim radosną,nie marudzącą częścią społeczeństwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież podali, co się wydarzyło - oglądałi filmy przepełnione agresją. Jak ktoś jest z gruntu zły, to wystarczy do popełnienia zbrodni. Kara dożywocia jest jedyną właściwą dla tak zdemoralizowanych osobników.    
To co się stało jest na pewno złe i patologiczne. Dogłebnie mną wstrząstnęło, zwłaszcza, że były to osoby, z którymi jeszcze nie tak dawno rozmawiałam i spotykałam się. Wydawały mi się całkowicie normalne. Nie wiem co się działo przez te pare mięsięcy, ale widocznie coś dziać się musiało, skoro do tego doszło. Nie orzekajmy od razu o karze śmierci, nie pochwalam tej zbrodni, ale grupa szaleńców krzycząca: "tortury, krzesło, piec na Majdanie" działa mi na nerwy. Ci nastolatkowie byli naprawdę zdolnymi ludźmi: chłopak dobrze się uczył, dziewczyna z tego co wiem grała w nogę. Może wina leży też trochę po stronie samych rodziców, może za bardzo byli rystrykcyjni dla chłopaka, może za długo nazywali dziewczynę "toksyczną". Nie mówmy od razu, że to bestie, nikt nie jest zły z natury, musiało coś się wydarzyć złego, co ich skłoniło do tego występku. NIe wierzę, że ktoś zabił sowich rodziców tylko dla żartu.
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rób tego na złość, ale dla siebie. Niech wiedza, że moga na Ciebie liczyć gdy jest taka potrzeba, żebyć i Ty mogła liczyć na wnuka, gdy on będzie miał lat 30 a nie 3.   Uważam, że dobrze, jest, gdy ludzie dając serce innym, nie zapominają by w pierwszej kolejności dać je sobie samym.  
masz rację, ja ostatnio zostałam zbesztana za to, że jako babcia (50 lat) powiedziałam swojemu dziecku, że nie zgadzam się na bawienie wnuka codziennie, mogę owszem pomóc raz na tydzień 3-4 godziny, to o mało mnie koleżanki i znajomi nie zjedli, no bo ja jako  babcia w tym wieku powinnam kupić sobie chustkę, jesionkę w lumpeksie i codziennie bawić wnuka i oddawać im pieniądze. Myślałam, że zejdę z tego świata na serce, bo nie mogłam znieść tak głupiego myślenia co niektórych osób.Moje dzieci tj. syn i synowa nie mieli pretensji, nawet nie wymagali tego, no ale u nas pokutuje myślenie, ze babci nic się nie należy od życia, że babcia winna bawić wnuki 24 godzin na dobę.A ja na złość wszystkim  poświęcam czas i pieniądze  tylko i wyłącznie dla siebie, robię jedynie dzieciom drobne prezenty.  
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ma ktoś link do jej facebooka i instagrama ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ma ktoś link do jej facebooka i instagrama ?
  wpisz na fejsie: Maria Goniewicz .To jej pseudonim artystyczny.Szokujący jest ostatni wpis o dziesiątej trzydzieści ,a więc kilkanaście godzin po zbrodni.Beztrosko zaprasza na spotkanie w Krakowie.Szok !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym im dala kare smierci jestem za przywruceniem KARY SMIERCI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kara śmierci? W ŻADNYM WYPADKU! Niech codziennie patrzą w swoje pseudoartystyczne odbicie w lustrze, niech wiedzą, co zrobili. Niech męczą się sami ze sobą. Ona, alternatywn pryszczata intelektualistka jeszcze długo nie będzie widziała niczego złego w całej sytuacji. Najbardziej ucieszy ją nagłe zapotrzebowanie na jej "tomik". Stanie się sławną, wyklętą poetką wśród zafascynowanej gimbazy. On może zrozumie co zrobił, bo wreszcie wyrwie się z jej uścisku. I to on będzie cierpiał najbardziej, na to zasłużył.  Dożywocie, żeby całe swoje życie spędzili 2x2 z przyjaznymi misiami w celi, skłonnymi w każdej chwili "zabawiać" się ze świeżakami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oby ich w celach więzniowie pakowali dzień i noc bez przerwy! Ciekawe kiedy Kamilek pierwszego druta pociągnie z połykiem he,he,he...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mama Zuzi to na pewno nauczycielka renomowanej ??? uczelni siedleckiej, ale bzdura to to ,że ponoć dobra rodzina--ta rodzina to PATOLOGIA, mieszkanie-melina, a ZUZANNA nie jedną rodzinę zepsuła, ale to co zrobiła w tej rodzinie---SZOK--można powiedzieć że ofiar jest aż TRZY osoby --KAMIL i już nieżyjący jego rodzice
  I to pewnie będzie linia obrony jego adwokata :   1) Zmanipulowanie przez toksyczną dziewczynę 2) Oglądanie filmów przepełnionych przemocą 3) Niedojrzałość psychiczna   ... itp. itd pierdoły. Moim zdaniem obydwojgu należałaby się KS. ................ Z pierdla pewnie wyjdą za 10 - 15 lat, a on i tak odziedziczy majątek po rodzicach, których wypatroszył jak w rzeźni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dolna granica 12 lat. To dopiero prawo, a po 25 wyjdą sobie w kwiecie wieku i będzie się prowadzać szanujaca para,kary śmierci nie ma,wiec dożywocie w ciemnej celi ,i całkowite wykluczenie społeczne,ktoś tu napisał ze ona go omamiła-jak ktoś ma poukładane to nie da się z manipulować do takiego czynu,a jak dał się to znaczy że ma kolbę i jest zagrożeniem dla społeczeństwa i też powinien być odizolowany na wieki wieków, i tu jest myk taki ze zaraz okaże się ze są wariantami itp i dostaną mniej jak 25 bo nasz wymiar s. jest do bani, a najlepiej na krzesło ich,bo w do ciężki robot takich nie można bo to pogwałcenie praw człowieka,w celi dostaną TV NEt gazetka i jak będzie dobrze to się zresocjalizują. , żenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odkad się dowiedziałam, kto jest sprawdą tego strasznego czynu, nie mogę jakoś dojść do siebie. Stale się zastanawiam, co trzeba miec w głowie, zeby dopuscic sie czegos takiego, przypominam sobie, jaka ja byłam w wieku 18 lat, i jakie uczucia mi wtedy towarzyszyły... Dziewczyna - jak dla mnie, niewatpliwie chora psychicznie, a najlepszym wypadku cierpiąca na poważne zaburzenia. Świadczy o tym jej chorobliwie wybujałe ego, przekonanie o swojej wyjątkowej wartości, czemu dała wyraz w wywiadzie. To nie jest normalne. Oczywiście, kazdemu, kto tworzy w jakiejś dziedzinie, nie jest obce poczucie satysfakcji z dobrze wykonanego dzieła, ale jeżeli 18latka, po wydaniu debiutanckiego tomika, mówi w wywiadzie "Nie, krytyka nie rusza mnie ani trochę. Znam wartość swojej twórczości, więc nie przejmuję się opinią kilku jednostek, które nie rozumieją ‘co autor miał na myśli’. Podzielam tu zdanie Witkiewicza i również „mam wstręt taki do hołoty umysłowej, że rzygam” - to te słowa swiadcza najlepiej o jej umysłowym niezrównowazeniu.   Dodajmy jeszcze jej satysfakcję po dokonaniu zabójstwa. Wcale się nie dziwię rodzicom chlopaka, ze nie zyczyli sobie takiej partnerki dla swojego syna. Cóż, moze i oni popełnili błędy wychowawcze, ponoć rozpieszczali go, i spełniali wszystkie jego zachcianki. Nie wiem, trudno o tym wyrokować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zuzanna martyniuk
Maksymiuk, a nie Martyniuk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...